Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Straż Pożarna: Przejazd alarmowy 630[M]81 - SLOp - KP PSP Sochaczew

 
Przejazd alarmowy lekkiego samochodu operacyjnego Škoda Yeti Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sochaczewie z Zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Sochaczewie i Zastępcą Dowódcy JRG PSP w Sochaczewie do przechylonej naczepy typu cysterna z etanolem w Kątach (gmina Sochaczew) w dniu 25 stycznia bieżącego roku. kppspsochaczew.pl/2018/01/25/przechylona-cysterna-z-metanolem/ Na filmie: - 630[M]81 - SLOp Škoda Yeti - KP PSP Sochaczew. Pozdrowienia dla 02 i 12! ;)

 


Firechef998
 
Data pliku video: 2018-07-14, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sochaczewski

  Powiat sochaczewski - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (na zachodzie), a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Sochaczew. Na powiat składają się gminy: Sochaczew (gmina miejska), Teresin, Sochaczew (gmina wiejska), Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów.

  Powiat dzieli na dwie części rzeka Bzura. Zapewnia to turystyczną atrakcję dla lubiących wypoczynek nad wodą, w tym wędkowanie. Do przyrodniczej perełki należy z całą pewnością zaliczyć fragment Puszczy Kampinowskiej, który leży w powiatowych granicach. Bzura to miejsce historycznej bitwy, więcej dowiedzieć się o tym można zaglądając do ratusza w Sochaczewie. Tam bowiem mieści się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola