Belka
Wtorek, 7 Lutego 2023   imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Data publikacji: 2017-08-22, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty

Coraz częściej sięgamy po spersonalizowane produkty, które doskonale odzwierciedlają nasz charakter i w pełni odpowiadają na nasze potrzeby. Wiele rzeczy sami konstruujemy, szyjemy i dekorujemy właśnie dlatego, że chcemy mieć unikatowe, “skrojone na miarę” rozwiązania. Dekoral stwarza okazję do puszczenia wodzy fantazji i skomponowania własnej, niepowtarzalnej barwy. Na zwycięzców konkursu organizowanego przez Dekoral czekać będzie dedykowana puszka farby w zaproponowanym przez nich kolorze.

Zmaluj nową, niepowtarzalną barwę, która będzie pasować do Ciebie i Twojego wnętrza i dobierz dla niego nazwę. – Sposób, w jaki nazywane są farby, jest naprawdę ciekawy. Kolory pobudzają zmysły zapachu, smaku, ożywiają wspomnienia. Zabawa słowem przynosi niekiedy zaskakujące efekty. Inspiracji można szukać wszędzie – komentuje Aldona Słapa-Nowacka, Brand Manager marki Dekoral.

Konkurs “Stwórz kolor wyjątkowy jak Ty” potrwa cztery tygodnie – od 21 sierpnia do 17 września 2017 roku. Zwycięzcy otrzymają nie tylko puszkę farby ze skomponowanym przez siebie kolorem, lecz także certyfikat potwierdzający, że to właśnie oni są autorami nazwy i barwy.

Chcąc wziąć udział w akcji, należy wypełnić zgłoszenie. Poprawnie wypełniona aplikacja powinna zawierać: zaprojektowany za pomocą programu kolor, jego nazwę z uzasadnieniem wyboru oraz dane uczestnika. Sto najciekawszych prac zostanie nagrodzone, a ich autorzy otrzymają spersonalizowaną 2,5 L puszkę farby Dekoral.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zaangażowanie i kreatywność. 

informator-lokalny.pl, Źródło artykułu: infowire.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sochaczewski

  Powiat sochaczewski - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (na zachodzie), a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Sochaczew. Na powiat składają się gminy: Sochaczew (gmina miejska), Teresin, Sochaczew (gmina wiejska), Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów.

  Powiat dzieli na dwie części rzeka Bzura. Zapewnia to turystyczną atrakcję dla lubiących wypoczynek nad wodą, w tym wędkowanie. Do przyrodniczej perełki należy z całą pewnością zaliczyć fragment Puszczy Kampinowskiej, który leży w powiatowych granicach. Bzura to miejsce historycznej bitwy, więcej dowiedzieć się o tym można zaglądając do ratusza w Sochaczewie. Tam bowiem mieści się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola