Wiadomości - Miejski serwis informacyjny: Sochaczew, Brochów, Iłów, Młodzieszyn, Nowa Sucha
Belka
Środa, 15 Sierpnia 2018   imieniny: Maria, Napoleon, Stefan
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
 

Korekta rozkładów jazdy PKP od 2 września 2018

Data dodania: 2018-08-13
W związku z trwającymi remontami na liniach PKP nadal będą występowały utrudnienia w ruchu pociągów. Od września będzie obowiązywać korekta rozkładu jazdy poci... więcej »
 
 

Połów ryb - tylko z kartą wędkarską

Data dodania: 2018-08-13
Miłośników wędkarstwa nie brakuje. Jest to zarazem sposób na relaks i wypełnianie swojej pasji, która wymaga dużo cierpliwości i czasu. Wędkarze, którzy lega... więcej »
 
 

Jacek Kaczmarski o wolności - koncert Mateusza...

Data dodania: 2018-08-12
Już w sobotę, 25 sierpnia o godzinie 18.00 w Kramnicach Miejskich w ramach Saloniku Muzyczno #8211; Literackiego odbędzie się koncert Mateusza Nagórskiego pt. Jacek Kaczmarski o wo... więcej »
 
 

Dofinansowania do wymiany pieców - czy jest jeszcze...

Data dodania: 2018-08-12
Urząd Miejski Sochaczew planuje złożenie wniosku do Urzędu Marszałkowskiego o wsparcie w ramach środków na dofinansowanie wymiany pieców grzewczych dla mieszkańców Sochaczew... więcej »
 
 

Selektywne odpady w Chodakowie - co można oddawać?

Data dodania: 2018-08-11
Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ulicy Chemicznej 8 w Chodakowie nadal będzie do dyspozycji mieszkańców. Na terenie starego Chemitexu będzie, tak jak do tej pory, usługi maga... więcej »
 
 

Skrzyżowanie Licealnej, 15 sierpnia i Traugutta...

Data dodania: 2018-08-11
W związku z przebudową ulicy Licealnej, od poniedziałku, 13 sierpnia, zostanie zamknięte skrzyżowanie ulic Licealnej, Traugutta i 15 sierpnia. Przypominamy również, że... więcej »
 
 

Kino plenerowe na plaży miejskiej 16 sierpnia

Data dodania: 2018-08-11
W najbliższy czwartek będzie można oglądać kolejną odsłonę filmowa w sochaczewskim kinie plenerowym.nbsp;Tym razem będzie to film pod tytułem Kontrola Absolutna. Premiera z 2016 r... więcej »
 
 

UWAGA: burze z gradem w powiecie sochaczewskim -...

Data dodania: 2018-08-10
Szanowni Państwo,Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy ostrzega przed możliwymi burzami z gradem na terenie powiatu sochaczewskiego:Zjawisko/stopień zagrożenia - Burze z ... więcej »
 
 

Śniadanie na trawie. Integracja sochaczewskich...

Data dodania: 2018-08-10
Wiele osób zastanawia fenomen portali społecznościowych. Dla jednych stanowią one źródło potencjalnego zagrożenia, a dla innych środek służący robieniu pozytywnych i... więcej »
 
 

IMGW: burze z gradem w powiecie sochaczewskim

Data dodania: 2018-08-10
IMGW wydało komunikat, który informuje o wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych. Według komunikatu, dziś między innymi przez powiat sochaczewski przejdą gwałtowne ... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 1153
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sochaczewski

  Powiat sochaczewski - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (na zachodzie), a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Sochaczew. Na powiat składają się gminy: Sochaczew (gmina miejska), Teresin, Sochaczew (gmina wiejska), Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów.

  Powiat dzieli na dwie części rzeka Bzura. Zapewnia to turystyczną atrakcję dla lubiących wypoczynek nad wodą, w tym wędkowanie. Do przyrodniczej perełki należy z całą pewnością zaliczyć fragment Puszczy Kampinowskiej, który leży w powiatowych granicach. Bzura to miejsce historycznej bitwy, więcej dowiedzieć się o tym można zaglądając do ratusza w Sochaczewie. Tam bowiem mieści się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola