Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

[Download] Emergency 4: Sochaczew Modification

 
DOWNLOAD: drive.google.com/open?id=0B4QTireX5BqqWjZNZFl1Y3h4cFU Fanpage moda: facebook.com/sochaczewmod/ Skład teamu: Ungreez - lead designer Rudy529 & DebolStrazak - mapa Sebek1994 - modele, szczegóły firechef998 - oświetlenie Strona internetowa: osp-piecki.pl/wp-content/Sochaczew/poradnik.html Autorzy różnych rzeczy użytych w modzie (modele, skrypty): -PL Mod Team, -Carman, -Gagar, -Hoppah, -Paulo ve, -stasiek2012, -Wegberg Mod Team, -WitchDoctor, -David Färber, -Boogie Man, -Grisu83, -a-rescue, -Keano, -martijntjuh. Lista autorów może być i pewnie jest niepełna. Soundtrack by Ryoko soundcloud.com/gregnoblin

 


Piotr Pawlikowski
 
Data pliku video: 2017-09-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sochaczewski

  Powiat sochaczewski - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (na zachodzie), a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Sochaczew. Na powiat składają się gminy: Sochaczew (gmina miejska), Teresin, Sochaczew (gmina wiejska), Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów.

  Powiat dzieli na dwie części rzeka Bzura. Zapewnia to turystyczną atrakcję dla lubiących wypoczynek nad wodą, w tym wędkowanie. Do przyrodniczej perełki należy z całą pewnością zaliczyć fragment Puszczy Kampinowskiej, który leży w powiatowych granicach. Bzura to miejsce historycznej bitwy, więcej dowiedzieć się o tym można zaglądając do ratusza w Sochaczewie. Tam bowiem mieści się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola