Belka
Wtorek, 7 Lutego 2023   imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zagrajmy w Emergency 4 - Sochaczew Modification "Świąteczny odcinek"

 
►Rozwiń Hejka, jak obiecałem wlatuje świąteczny odcinek z EM4, starałem się to jakoś dobrze stworzyć wyszło jak wyszło niestety ;3 ale myślę, że nie jest źle :) Także jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT życzę wszystkim! ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ LINKI: REFLINK: casedrop.eu/ ►KOD NA DARMOWE PLN: MaTiPL ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Modyfikacja: Sochaczew Modification ►Kanał Autora: youtube.com/user/qretys/v... ►Autor modyfikacji: Ungreez ►FB modyfikacji: facebook.com/sochaczewmod/ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 


MaTiPL
 
Data pliku video: 2018-12-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  sochaczewski

  Powiat sochaczewski - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w województwie mazowieckim (na zachodzie), a stolicą i siedzibą jego władz jest miasto Sochaczew. Na powiat składają się gminy: Sochaczew (gmina miejska), Teresin, Sochaczew (gmina wiejska), Iłów, Nowa Sucha, Młodzieszyn, Brochów.

  Powiat dzieli na dwie części rzeka Bzura. Zapewnia to turystyczną atrakcję dla lubiących wypoczynek nad wodą, w tym wędkowanie. Do przyrodniczej perełki należy z całą pewnością zaliczyć fragment Puszczy Kampinowskiej, który leży w powiatowych granicach. Bzura to miejsce historycznej bitwy, więcej dowiedzieć się o tym można zaglądając do ratusza w Sochaczewie. Tam bowiem mieści się Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Bitwy nad Bzurą.

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola